kameralny dom na zaciszu

3UC28CL0L6DFE4KA_3UDJC97LS8QDTOV4_____resize_s_800_0

Dobrze zaplanowane 2-ta z właściwego kuchnia, jadalnia dla 4-5 osób. Położony w Älvsjö popularnej dzielnicy mieszkaniowej. Położony z dostępem do bujnym ogrodzie z dużym trawnikiem. Tutaj można cieszyć się grill i spotkanie z przyjaciółmi na ciepłe, letnie wieczory. Tylko kilka minut spacerem do Stockholm International Station. Witamy na wyświetlaczu!

Planowanie
Hall:
Przytulny hall z dobrą avhängningsmöjligheter dla odzieży wierzchniej wewnątrz drzwi. W sali prowadzi przez kuchnię i łazienkę w pokoju dziennym. Na podłodze leży piękny parkiet dębowy i ściany tapetą z żółtą tapetę. W jednym końcu sali jest duża szafa z miejscem na mnóstwo miejsca.

***
Pokój dzienny:
Ładny pokój dzienny z miejscem na dużą sofę, a dla małych miejsca pracy. Tej samej karze podłodze w korytarzu, a ściany są tapetowane w lekkim odcieniem.

***
Sypialnie:
Przytulna sypialnia z zieleni za oknem. Tryb cichy bez przejrzystości. Mimo to jest w porządku parkiet dębowy na podłodze i ścianach są jasne tapety. Miejsce na podwójne łóżko, szafki nocne, itp.

***
Kuchnia:
Dobrze zaplanowana kuchnia z jadalnią dla 4-5 osób. Kuchnia jest w jasnych kolorach jasne ściany i białe szafki kuchenne i białe płytki powyżej powierzchni pracy. Urządzeń mechanicznych składa się z połączonych lodówka i zamrażarka, kuchenka i zmywarka.

***
Łazienki:
Przestronna łazienka z świece våtrumsmatta i piecem białe ściany. Prysznic, podgrzewany wieszak na ręczniki, WC i umywalkę z szafki powyżej reflektory. Dla tych, którzy chcą kąpieli tam miejsca.

***

Dokumenty
Dodatkowe usługi
Raport roczny 2010
Nazwa
Brf Czarniak 13
Generalnego Stowarzyszenia
Spółdzielni mieszkaniowej, który składa się z 9 apartamentów, które przeznaczone są do mieszkań, 2 mieszkania z najmu.
Innych pomieszczeń
Pralnia znajduje się w piwnicach budynku i urządzenia pamięci. Rowerów i przechowywanie wózka w garażu.
Balkon / taras / dziedziniec
Stowarzyszenie ma piękny ogród z utegrupp zajmowane przez członków
Parking
Parking z energii elektrycznej można wypożyczyć i znajduje się w podwórzu przy domu. Oddzielne kolejki. Opłata jest ok.. 250 € / miesiąc.
Gospodarka
Cena sprzedaży: 1.225.000 SEK lub najwyższą cenę
Opłata / wynajem: 2 836 SEK / miesiąc.
Odsetek stowarzyszenia jest 8,0476%.
Udział procentowy rocznych 8.04757283%
Get wstępnie zatwierdzone przez SEB
Obecne zainteresowanie
Tytuł prawny do zajmowanego
Najemca

 

W połowie Långbro / Älvsjö spokojnej, willowej spokojnej okolicy, hotel ten został wybudowany w 1.936-gi Stowarzyszenie posiada własny ogród i miejsca parkingowe. Odległość od lasu Międzynarodowego Sztokholmie z jego ścieżki do biegania lub do Long Lake z pływania. Centrum Targowego jest obszar, który przejdzie poważne zmiany w 2011 r. z prawie dwieście nowych domów, restauracji, sklepów i przystanku autobusowego, wszystkie w związku z pociągu.

Doskonałe połączenia komunikacyjne z autobusem 144 do około dwóch minut od mieszkania z dostępem do kolejowych metra, tramwaje i światła. Kilka minut spacerem do stacji Międzynarodowych w Sztokholmie, gdzie kilka innych linii autobusowych połączyć, i oczywiście pociąg, nawet autobus 163 kroków od apartamentu.

Licytacja: Stosujemy tzw otwartego przetargu. Oznacza to, że każdy może uzyskać informacje na temat otrzymanych ofert. Sprzedający mają bezpłatny przegląd. Oznacza to, że sprzedający będzie określić, kiedy, jak, komu i za jaką cenę sprzedawca sprzedaje. Wszyscy, którzy uczestniczyć w licytacji zgadzają się, że agent nieruchomości ujawniania oferentów nazwy i numery telefonów i informacje na temat oferty otrzymane przez nabywcę mieszkania.

W przypadku, gdy wejdzie ona ofertę do brokera po aukcji się skończyła, ale przed podpisaniem umowy przeniesienia podpisany przez sprzedającego i kupującego, pośrednik jest zobowiązany do przedstawienia oferty do sprzedawcy, który musi zdecydować, czy chcą by odrzucić lub przyjąć ofertę.

Dziedzinie mogą różnić się w zależności od uppmätningsregler. Że obszar z aktualną metodą nie można zagwarantować. Powierzchnia jest ważne, czy ważne, wymagane przez kupującego to sprawdzić przed zakupem.
Telewizja
Telewizja kablowa za pomocą własnego boksera.
Wybierz swój własny internet, nie ma wcięcia w budynku

Dodaj komentarz