Lubeka przejazdem

Lubeka to miasto, w którym czułam się naprawdę super. Miałam tam możliwość pomieszkać dwa tygodnie u mojej przyjaciółki. I stanowczo stwierdzam, że było to za mało. Poza tym, że miałam możliwość zobaczyć wszystkie średniowieczne zabytki, to do tego jeszcze cały czas stykałam się z nowoczesnym, pełnym przepychu życiem, jakie prowadzą ludzie w tym mieście.

A naprawdę, nie odmawiają oni sobie niczego. Oczywiście, sama Lubeka będzie też mi się kojarzyć z ucztą dla mojego podniebienia. Miasto to jeśli chodzi o różnego rodzaju przekąski oraz tradycyjne dania nie ma sobie równych. Poza tym ciągle też coś się tam dzieje. Dlatego nie żałuję, że byłam tam akurat w czasie, kiedy trwał tam festiwal muzyki. Było po prostu cudownie. Codziennie świetnie się bawiłyśmy, zapominając o codzienności.

Kiedy potrzebowałam zaś odrobiny spokoju, mogłam wybrać się za miasto. Te dwa tygodnie były chyba moim najlepszym wypoczynkiem w życiu. Dawno aż tak bardzo się nie zregenerowałam, jak właśnie tam. Jeżeli tylko jeszcze raz zostanę tam zaproszona przez moją koleżankę, to na pewno z tego zaproszenia skorzystam.

Nawet, jeśli będzie taka możliwość, to na trochę dłużej niż ostatnio.

Comments are closed.